Samsung FAMILY PACK 1

Výrobca: Samsung
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 1 790.83
2 149.00
KS

 

KLIMATIZÁCIA WIND FREE ULTRA 3,5 kW 

AR12NXCXAWKNEU+AR12NXCXAWKXEU

 

Nová generácia klimatizácií s  montážou od Samsungu s minimálnou hlučnosťou, ktorá nemá na trhu konkurenciu. Energetická úspornosť A ++ / A ++, Chladivo R32 a s filtrom PM 2.5 a SPI filtrom na čistenie vzduchu. Ovládanie cez Wi-Fi, Windfree technológia

 

Ionizér - Virus Doctor - Vynikajúca technológia čistenia vzduchu, neutralizuje všetky škodliviny vo vzduchu a zároveň ničí baktérie, ktoré neodstránil filter. Zo všetkých škodlivín vo vzduchu sa stáva vodná para. Táto technológia produkuje vodíkové a kyslíkové ióny ktoré sa viažu na radikál OH, baktérie a následne sa menia na neškodnú vodnú paru. Týmto dosiahneme odstránenie chrípkového víru, odstránenie alergénov zo vzduchu a vytvorenie uvoľňujúcich iónov kyslíka.

 

Vďaka inovatívnej štruktúre trojuholníka je vzduchové chladenie o 38% rýchlejšie, čo zaručuje maximálny komfort ešte rýchlejšie. Vďaka väčším vstupným a vypúšťacím otvorom a silnejšiemu prúdeniu vzduchu, ktorý je zaručený väčším ventilátorom a špeciálnym tvarom, umožňuje klimatizácia rýchlo ochladiť miestnosť.

 

Filter PM 2,5 pokrýva 100% prívodu vzduchu a čistí životné prostredie zachytávaním 99% ultrajemných práškov za 100 minút.

 

Exkluzívna technológia Smart Control Vám umožňuje spravovať prostredníctvom aplikácie, ktorú je možné nainštalovať na smartphone alebo PC, hlavné funkcie klimatizácie aj vtedy, keď ste mimo domova.

 

Kompresor Digital Inverter moduluje výkon podľa aktuálnych potrieb, čím výrazne znižuje plytvanie energiou v porovnaní s tradičnými kompresormi.

 

Nový a exklusívny 8-pólový menič zabezpečuje efektívnejšiu a efektívnejšiu prevádzku s menším počtom vibrácií a šumu, rýchlejším chladením a znížením 

 

Funkcia dobrý spánok upravuje teplotu v miestnosti tým, že reprodukuje krivku telesnej teploty v nočných hodinách, čím zabezpečuje pohodlnejší odpočinok.

 

Klimatizácia, ktorá pracuje s plynom R32, nový typ ekologického chladiaceho média.

 

Systém WindFree, vďaka 21 000 mikro-otvorov umiestneným na prednom povrchu klimatizačného zariadenia, umožňuje rovnomernejšie a jemnejšie rozptýlenie čerstvého vzduchu bez priamych prúdov vzduchu.

 

 

VYSÁVAČ POWERBOOT VR7000M

VR20M7070WD

 • Bezvreckový robotický vysávač
 • Visionary Mapping TM Plus System - inovovaný systém systematického chytrého Mapovanie miestnosti s rýchlym návratom k dokovacej Stanicu Vrátane následného návratu na posledné miesto Čistenie
 • Dokovacia stanica
 • 7 segment LED Displej s dotykovými tlačidlami
 • FullView Sensor0 - vrátane 3 senzorov proti pádu, antikolizního senzora senzora proti namotaní kábla
 • Cylcone Force™ filtacia spiny so stálym sacím výkonom
 • Intelligent Power Control – automatické prispôsobenie sacieho výkonu od povrchu
 • Kapacita nádoby 0,3 l,
 • umývateľný filter + micro filter
 • Vhodný na všetky povrchy - koberec, Laminát, Linoleum, parkety, drevo
 • Výkonný motor 130W
 • Sací výkon na kefe 20W režim Turbo/ Normal,tichý, hlučnosť 77(71) dB

Až 40x vyšší ako u bežných robotických vysávačov

 • čas vysávania Turbo/ Normal 30/60 min
 • čas nabíjania 160 min, Pokrytie plochy až 320m²
 • Dotykove ovladanie na zariadeni
 • Wifi – ovládanie pomocou telefónu – Samsung SmartThings – android/ iOS
 • Diaľkové ovladanie s laserovým navadzaním
 • Point Cleaning- - pomocou diaľkového ovládania ukážete vysávaču, kde potrebujete práve vysať - bez prenášania spotrebiče
 • Rýchlosť upratovania 0,32 m/s
 • Funkcia časového upratovania - odložený štart, týždenný plán
 • Edge Clean jedinečné čistenie rohov a hran miestnosti. (obr )
 • Auto Mod: čistenie povrchov
 • Spot Cleaning -čistiaci mod s prachovým senzorom
 • Extra Wide Brush - kefa so šírkou 288 mm pre rýchle účinné vysávanie domácnsoti
 • Self-cleaning Brush –Hair - automatické čistenie rotačnej kefy
 • Vysoko kapacitná Li-ion 21,6 V batéria s dlhou životnosťou
 • Easy Pass - vďaka kolieskam s priemerom 105 mm prekoná akékoľvek prekážky
 • Auto Stop proti prevráteniu zariadenia
 • 1x Virtual GuardTM - viruálna stena 1x pre vyznačenie priestoru, which nechcete vysávať (VCA-RVG20)
 • 1x Náhradný umývateľný filter + micro filter
 • Farba metalicky zlatá
 • Hmotnost 4kg, Výška 97mm

MOBIL GALAXY A7

SM-A750FZBUORX

Fotoaparát, ktorý vidí viac ako vaše oči. Galaxy A7 obsahuje jeden 77° širokouhlý a 120° ultraširokouhlý objektív, takže vám už zo záberov nič neujde. Či už budete fotiť rozľahlú krajinu alebo svadbu, teraz získa vaša fantázia oveľa viac priestoru. 

 

Na boku telefónu nájdete intuitívny snímač odtlačkov prstov, ktorý spolu s ergonomickým dizajnom umožňuje pohodlnú manipuláciu. Prémiové 2.5D tvrdené sklo, umiestnené na zadnej strane, nielenže chráni telefón pred poškodením, ale je tiež znakom nezameniteľného štýlu.

 

Skráťte čas na polovicu tým, že urobíte dve veci naraz. Funkcia App Pair umožňuje spravovať dve aplikácie súčasne, takže môžete pri práci na cestách ľahko multitaskovať. Teraz môžete streamovať svoje obľúbené video a text bez toho, aby ste museli minimalizovať obrazovku.

 

Spozná vašu tvár

Galaxy A7 dokážete okamžite odomknúť. Stačí, ak sa na telefón pozriete a technológia rozpoznania tváre vás ihneď identifikuje. Okrem rýchleho prístupu získate tiež istotu, že sa váš smartfón nedostane do nepovolaných rúk.

 

Odomknutie jedným dotykom

Zjednodušte si prístup ku svojmu telefónu a zároveň získajte vyššiu úroveň jeho zabezpečenia. Galaxy A7 využíva spoľahlivú čítačku prstov, ktorú okrem odomykania telefónu využijete na overenie identity aj na niektorých webových stránkach a v aplikáciách.

 

Skryte vaše súbory

Funkcia Zabezpečený priečinok ponúka vyšší stupeň ochrany pre vaše citlivé dáta. Všetky fotografie, dokumenty či videá, ktoré do priečinka uložíte, budú zabezpečené ďalšou pridanou autentifikáciou. O svoje súkromné dokumenty tak už nikdy nemusíte mať obavy.

 

Galaxy A7 je vybavený funkciou Always on Display, ktorá vám umožní zobraziť dôležité informácie aj na vypnutom displeji. Budete tak mať vždy prehľad o presnom dátume, čase, prichádzajúcich správach alebo aktuálnom počasí.

 

Bixby Home

Aktivujte obľúbené funkcie alebo si spustite najpoužívanejšie aplikácie pomocou jediného gesta. Funkcia Bixby Home sa dokáže prispôsobiť vašim návykom a naučí sa, akým spôsobom svoj telefón používate. Na jednej obrazovke získate notifikácie a aplikácie, ktoré sú pre vás najdôležitejšie.

 

Bixby Reminder

Bixby je súčasťou vašich obľúbených aplikácií, takže vám môže kedykoľvek poskytnúť inteligentné upozornenia. Jednoducho si aktivujte upozornenia spojené nielen s konkrétnym časom, ale aj miestom.

 

Bixby Voice

Urobte toho viac a rýchlejšie. Funkcia hlasového ovládania Bixby vám umožní pracovať efektívnejšie, bez toho, aby ste museli tráviť čas hľadaním vo svojom telefóne. Stačí sa ozvať a Bixby sa už o všetko postará

 

 

Platnosť : od 15.2.2019

 

Nie je možné zakúpenie produkty telefón Samsung A7 a vysávač powerboot samostatne.

 

Záruka na produkty telefón Samsung A7 a vysávač powerboot je 2 roky.

Záruka na klimatizáciu je 3 roky, v prípade montáže našou spoločnosťou až 5 rokov. Podmienky nájdete tu. 

 

Dostupnosť jednotlivých produktov Vám s ochotou overíme keď nám napíšete na info@teplozima.sk alebo zavoláte na 0905 554 553.

 

V prípade reklamácie vysávača a mobilu Vám zase radi poradia vo všetkých obchodoch SAMSUNG STORE. Viac info tu.


KLIMATIZÁCIE S MONTÁŽOU
teplozima.sk

Klimatizácia servis

 

certificate
Naša spoločnosť sa zaoberá predajom, montážou a servisom klimatizačných zariadení, vzduchotechniky a tepelných čerpadiel predovšetkým v okrese Bratislava.

Sme jedna z mála firiem, ktorá je certifikovaným členom slovenského chladiarenského zväzu. Taktiež ako jedna z mála firiem disponujeme najvyššou európskou certifikáciou pre montáž tepelných čerpadiel.

 

viac

 

 

Klimatizácia do bytu, klimatizácia do domu, klimatizácie do kancelárií

Hľadáte vhodnú klimatizáciu pre Vás a neviete sa rozhodnúť? Nechajte prácu na odborníkov a my Vám poradíme.

viac

Ako dlho mi klimatizácia vydrží?

Klimatizácia je zariadenie o ktoré sa treba starať. Nestačí si ju len kúpiť a namontovať. Jej pravidelné servisovanie predlžuje jej životnosť.
viac

 

Môžem si klimatizáciu namontovať sám?

V žiadnom prípade. Pokiaľ nie ste chladiarom, neodporúčame. Môžete tým spôsobiť celú radu problémov. Odborne vykonaná montáž je kľúčovým úspechom k dlhšej životnosti klimatizácie. Dôležitý je výber firmy, ktorá poskytuje nie len viac ako 3 ročnú záruku, ale používa kvalitný materiál a náradie pri montáži.  
viac
 

Aká je cena klimatizácie?

Na trhu je už množstvo značiek klimatizácií. Delíme ich do výkonostných tried. Najideálnejšou kúpou je dobrý pomer cena - výkon. Prečítajte si, na čo sa treba zamerať pri kúpe klímy a na čo si dať pozor.
viac

 

 

Prečo práve my?
 1. Showroom
 2. Odborné poradenstvo
 3. Záruka 5 rokov
 4. Odborná montáž
 5. Tovar skladom
 6. Overenie spokojnosti
 7. ISO certifikácia
 8. Referencie
 9. NONSTOP podpora
 10. Najvyššia európska certifikácia
Sme certifikovaným členom slovenského chladiarenského zväzu. Disponujeme európskou certifikáciou.
viac informácií ..