INVENTOR Life Pro 3,5 kW

VYPREDANÉ
EAN: L5VI32-12WFR + L5VO32-12
Výrobca: Inventor
Záručná doba: 60 mesiacov
Dostupnosť: na otázku
Cena bez DPH: 565.83
679.00
KS

Nové Life Pro Wi-Fi pre diaľkové ovládanie, A +++, R32

 

 • Úspora energie vďaka inteligentnému ovládaniu Wi-Fi
 • Chladenie do -15 energetická trieda A++
 • Kúrenie do -15 energetická trieda A+++
 • Plazmový ionizátor pre čistú a zdravú atmosféru
 • Nové chladivo R32 na zníženie nákladov na údržbu
 • Ideálna hygiena na vašom mieste vďaka filtru Triple Action & HEPA Filter
 •  funkciu Xfan na čistenie zariadenia ľahko a rýchlo

 

 

Inovatívne a šetrné k životnému prostrediu

Nová séria Life Pro Wi-Fi ,prichádza s energetickou triedou A +++ a inteligentnou technológiou Wi-Fi, aby sa maximalizoval výkon a pohodlie vo vašej domácnosti a zabezpečili sa veľké úspory energie. Ekologické chladivo novej generácie R32, ktoré nemá žiadny vplyv na ozónovú vrstvu, prispieva k zníženiu fenoménu globálneho otepľovania a zároveň výrazne znižuje náklady na údržbu. Klimatizačné zariadenia Life Pro Wi-Fi sú jedničkou medzi chladiacimi a vykurovacími operáciami nielen vďaka plazmovému ionizátoru, ktorý zaručuje čistý a zdravý vzduch, ale aj pokročilú funkciu Blow Xfan, ktorá ponúka automatické čistenie jednotky jednoduchým spôsobom. rýchlo

 

 

 

5-ročná záruka pre všetky klimatizačné jednotky Inventor

 

Všetky klimatizačné jednotky Inventor sú vybavené 5-ročnou záručnou kartou. Ich vysoká výrobná kvalita zaručuje ich dokonalý výkon a dlhodobú prevádzku aj v tých najnáročnejších podmienkach. Okrem toho je to konkurenčná výhoda odvlhčovačov Inventoru a záväzok voči našim zákazníkom.

Energetická trieda A +++

 

Technologická nadradenosť novej série klimatizačných prístrojov Omnia Eco ponúka najvyššiu energetickú triedu A +++ vo všetkých klimatických podmienkach

 pre maximálnu úsporu energie.

 

 

 

 

Wi-Fi 

 

Klimatizačné zariadenie môžete ľahko nastaviť z akéhokoľvek miesta prostredníctvom svojho smartfónu alebo tabletu. Zdarma stiahnuť aplikáciu EWPE cez Google Play & App Store a dosiahnuť optimálne teplotné podmienky s veľkými úsporami energie.

* Klimatizátory Wi-Fi Ready vyžadujú nákup USB kľúča pre ich prevádzku, ktorú môžete ľahko získať z predajní klimatizácie a elektrických spotrebičov.

WiFi modul - 50 EUR s DPH

R32 ECO Chladivo

 

Chladivo R32 ECO s nižším potenciálom globálneho otepľovania o 68% je tu, aby výrazne zvýšilo výkon vášho klimatizátora a drasticky prispelo k ochrane pred globálnym otepľovaním. Neovplyvňuje nepriaznivo ozónovú vrstvu, prispieva k zníženiu globálneho otepľovania tým, že zachytí menšie množstvo tepla (GWP = 675) a dá sa ľahko opätovne použiť a recyklovať.

                Plazmový ionizátor

 

Účinná absorpcia takmer 90% baktérií. Odstraňuje pachy a zlepšuje zlepšovanie výživy vzduchu s viac negatívnymi iónmi kyslíka.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sterilizačný filter HEPA

Odstráni aj tie najmenšie prachové častice zo vzduchu. Odstraňuje tiež alergiu a vírusovú chorobu, ktorá spôsobuje mikróby, plniace miestnosť zdravým čistým vzduchom.

 

Režim ECO

Vďaka novému režimu ECO na diaľkovom ovládači môžete nastaviť klimatizáciu tak, aby fungovala s najnižšími nákladmi, dosiahla maximálnu úsporu energie a dosiahla najväčšie podmienky na vašom mieste.

 

 

                                

Jediným stlačením tlačidla na diaľkovom ovládaní sa vaša klimatizácia čistí! Proces trvá len 17 minút. Po dokončení je jednotka pripravená na opätovné použitie, vyčistená od baktérií a plesní, čím sa získa čerstvý a čistý vzduch.

 

  

Vďaka režimu spánku klimatizačné zariadenie nastaví teplotu v miestnosti pre dokonalé spanie a veľké úspory energie.

 

Zabráňte prípadným škodám spôsobeným poveternostnými vplyvmi na miestach, ktoré nie sú vykurované a predstavujú riziko počas zimy. Umožnite funkciu 8 ° C a klimatizačné zariadenie ohrieva miestnosť len podľa potreby a zároveň udržuje stabilnú teplotu v miestnosti 8 ° C.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ak dôjde k abnormálnemu fungovaniu alebo poruche častí, zariadenie sa automaticky vypne, aby ochránilo systém. Medzitým sa ukáže ochrana alebo chybový kód pre rýchlu obsluhu.

 

 

Horizontálna mriežka sa automaticky presunie na rovnakú pozíciu, ktorú ste nastavili v poslednej dobe, keď je jednotka zapnutá

Vnútorná jednotka zobrazí chybový kód "EC" a automaticky sa zastaví, keď je zistená strata chladiaceho média

Vnímaná teplota snímačom vnútornej jednotky sa môže líšiť od skutočnej teploty v miestnosti v dôsledku polohy jednotky. Vďaka tejto funkcii môžete minimalizovať rozdiel a dosiahnuť lepšie podmienky na vašom mieste.

Ľahká a pravá strana vnútornej jednotky je možná pre pripojenie odtokovej hadice, jednoduché na inštaláciu.

 

Keď sa vyskytne chyba teplotného snímača, klimatizácia zobrazí kód chyby a okamžite sa zastaví, zatiaľ čo AC zobrazuje chybu a pokračuje v správnom stave, aby sa predišlo prípadu, že je sieť AC naliehavo potrebná.

 

 

 

 

Spotreba energie od 1,0W v režime StandBy pre vyššiu úsporu energie

Vnútorná rýchlosť ventilátora sa automaticky reguluje od najnižšej triedy až po stupeň nastavenia podľa teploty výparníka, keď sa jednotka začne ohrievať

 

12 stupňov Vnútorné rýchlosti ventilátora

 

Až 12 stupňov vnútorných rýchlostí ventilátora, zabezpečuje presnejšie ovládanie a prináša pohodlnejší prietok vzduchu.

 

 

 

 

Režim Turbo

Táto funkcia vám pomáha zvýšiť chladiaci a vykurovací výkon počas určitého obdobia a rýchlo sa ochladí alebo rýchlo zahrievať.

 

Automatické reštartovanie

 

Ak sa klimatizačná jednotka neočakávane odpojí z dôvodu výpadku prúdu, pri opätovnom zapnutí sa automaticky spustí režim predchádzajúceho nastavenia.

 

24-hodinový časovač

Nastavte zariadenie na automatické spustenie a zastavenie v priebehu 24 hodín.

 

Chcete vypnúť pípanie AC a zobraziť? Stlačením funkcie stlmenia zvuku Inventor AC pomáha vám poskytnúť pokojnú a pohodlnú noc.

Ventilátorové motory vnútorných a vonkajších jednotiek, ako aj kompresor boli modernizované na technológiu All DC Inverter. Týmto spôsobom môže kompresor meniť kapacitu v závislosti od potrieb vnútornej atmosféry a vytvoriť dokonalé podmienky vo vašom priestore.

Vynikajúci filter optimalizuje filtračný efekt o 40%.

 

Rozdeľuje chladný / teplý vzduch na maximálnu plochu pohybom horizontálnych klapiek automaticky.

 

 

 

 

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0905 554 553

 

 


KLIMATIZÁCIE S MONTÁŽOU
teplozima.sk

Klimatizácia servis

 

certificate
Naša spoločnosť sa zaoberá predajom, montážou a servisom klimatizačných zariadení, vzduchotechniky a tepelných čerpadiel predovšetkým v okrese Bratislava.

Sme jedna z mála firiem, ktorá je certifikovaným členom slovenského chladiarenského zväzu. Taktiež ako jedna z mála firiem disponujeme najvyššou európskou certifikáciou pre montáž tepelných čerpadiel.

 

viac

 

 

Klimatizácia do bytu, klimatizácia do domu, klimatizácie do kancelárií

Hľadáte vhodnú klimatizáciu pre Vás a neviete sa rozhodnúť? Nechajte prácu na odborníkov a my Vám poradíme.

viac

Ako dlho mi klimatizácia vydrží?

Klimatizácia je zariadenie o ktoré sa treba starať. Nestačí si ju len kúpiť a namontovať. Jej pravidelné servisovanie predlžuje jej životnosť.
viac

 

Môžem si klimatizáciu namontovať sám?

V žiadnom prípade. Pokiaľ nie ste chladiarom, neodporúčame. Môžete tým spôsobiť celú radu problémov. Odborne vykonaná montáž je kľúčovým úspechom k dlhšej životnosti klimatizácie. Dôležitý je výber firmy, ktorá poskytuje nie len viac ako 3 ročnú záruku, ale používa kvalitný materiál a náradie pri montáži.  
viac
 

Aká je cena klimatizácie?

Na trhu je už množstvo značiek klimatizácií. Delíme ich do výkonostných tried. Najideálnejšou kúpou je dobrý pomer cena - výkon. Prečítajte si, na čo sa treba zamerať pri kúpe klímy a na čo si dať pozor.
viac

 

 

Prečo práve my?
 1. Showroom
 2. Odborné poradenstvo
 3. Záruka 5 rokov
 4. Odborná montáž
 5. Tovar skladom
 6. Overenie spokojnosti
 7. ISO certifikácia
 8. Referencie
 9. NONSTOP podpora
 10. Najvyššia európska certifikácia
Sme certifikovaným členom slovenského chladiarenského zväzu. Disponujeme európskou certifikáciou.
viac informácií ..