Terasové ohrievače

Terasové sálače záhradnými ohrievačmi, s ktorými môžete na svojej záhradke či terase tráviť čas i v zimných mesiacoch. Terasový ohrievač funguje na PB bombu. Ideálne využitie nájde v kaviarňach alebo reštauráciách s vonkajším posedením.
Využitie:

 • Záhrada/terasa: So záhradnými terasovými ohrievačmi teraz môžete tráviť chladné jarné, letné a jesenné noci na svojej záhrade a nebude Vám zima. Zahrejú Vás i Vašich hosťov natoľko, že si budete môcť užívať záhradných osláv a posedení o dve ročné obdobia viac.
 • Reštaurácie: Záhradné ohrievače sú neoddeliteľnou súčasťou každej reštaurácie so záhradkou či terasou. Potešte svojich hosťov príjemným posedením na Vašej záhrade či terase aj v chladných ročných obdobiach.

V súčasnej dobe sú terasové ohrievače populárnym tovarom. Cena je prijateľná ku získanému pohodliu zákazníkov reštaurácií či návštevy doma na záhrade. 

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

KLIMATIZÁCIE S MONTÁŽOU
teplozima.sk

Klimatizácia servis

 

certificate
Naša spoločnosť sa zaoberá predajom, montážou a servisom klimatizačných zariadení, vzduchotechniky a tepelných čerpadiel predovšetkým v okrese Bratislava.

Sme jedna z mála firiem, ktorá je certifikovaným členom slovenského chladiarenského zväzu. Taktiež ako jedna z mála firiem disponujeme najvyššou európskou certifikáciou pre montáž tepelných čerpadiel.

 

viac

 

 

Klimatizácia do bytu, klimatizácia do domu, klimatizácie do kancelárií

Hľadáte vhodnú klimatizáciu pre Vás a neviete sa rozhodnúť? Nechajte prácu na odborníkov a my Vám poradíme.

viac

Ako dlho mi klimatizácia vydrží?

Klimatizácia je zariadenie o ktoré sa treba starať. Nestačí si ju len kúpiť a namontovať. Jej pravidelné servisovanie predlžuje jej životnosť.
viac

 

Môžem si klimatizáciu namontovať sám?

V žiadnom prípade. Pokiaľ nie ste chladiarom, neodporúčame. Môžete tým spôsobiť celú radu problémov. Odborne vykonaná montáž je kľúčovým úspechom k dlhšej životnosti klimatizácie. Dôležitý je výber firmy, ktorá poskytuje nie len viac ako 3 ročnú záruku, ale používa kvalitný materiál a náradie pri montáži.  
viac
 

Aká je cena klimatizácie?

Na trhu je už množstvo značiek klimatizácií. Delíme ich do výkonostných tried. Najideálnejšou kúpou je dobrý pomer cena - výkon. Prečítajte si, na čo sa treba zamerať pri kúpe klímy a na čo si dať pozor.
viac

 

 

Prečo práve my?
 1. Showroom
 2. Odborné poradenstvo
 3. Záruka 5 rokov
 4. Odborná montáž
 5. Tovar skladom
 6. Overenie spokojnosti
 7. ISO certifikácia
 8. Referencie
 9. NONSTOP podpora
 10. Najvyššia európska certifikácia
Sme certifikovaným členom slovenského chladiarenského zväzu. Disponujeme európskou certifikáciou.
viac informácií ..